Zelmas Bej-Mamikonjanas kauss 2016

Ir noslēdzies Latvijas atklātais čempionāts Zelmas Bej-Mamikonjanas kausa izcīņa alpīnisma tehnikā 2016. Sacensības norisinājās no 4.-5. Jūnijam. Latvijas pirmās alpīnistes Zelmas Bej-Mamikonjanas vārdu šīs alpīnisma sacensības nes jau 42 gadu, bet Atpūtas bāzē „Baiļi” Valmierā tās notiek jau 10 gadu pēc kārtas.

Vēsturiski šo sacensību formāts ir palicis nemainīgs. Sacensībās piedalās komandas, ko veido 4 vai 6 dalībnieku sastāvs, kurā jābūt vismaz vienai sieviešu dzimuma pārstāvei.  Pieaugušo komandas  cīnās par ceļojošiem kausiem A un B klasēs. Bet junioru un bērnu komandas cīnās C un D klasē.

Kopā Zelmas Bej-Mamikonjanas kausa izcīņas 2016. gada sacensībās piedalījās 29 komandas sekojošās klasēs: A un B – pieaugušo, C – junioru, D – bērnu.
Kopējais dalībnieku skaits bija 130.
A klasē piedalījās Lietuvas komanda. Šogad Lietuvu pārstāvēja komanda LT UNITED.

A klasē uzvarēja BJC Daugmales komanda.  Otro un trešo vietu attiecīgi ieņēma komandas BJC „ Junda” Remoss un  „ LACA - Rīga” .

B klasē, kur piedalījās 14 komandas, sīvā konkurencē uzvarēja BJC Daugmales komanda.  Otro un trešo vietu attiecīgi ieņēma Rīgas Pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas un BJC „ Junda” Remoss komandas.

C klasē uzvarēja BJC “Daugmale” komanda “Fantastiskais četrinieks”.  Otro un trešo vietu attiecīgi ieņēma Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimāzijas komanda un BJC “Daugmale” – komanda “Daugmales kāpēji”. 

D klasē uzvarēja BJC „ Daugmale” - 2 komanda. Otro un trešo vietu attiecīgi ieņēma
BJC „Junda” Remoss komanda un „BJC „ Daugmale” Beātes komanda.

Sacensību rezultāti pieejami  
Bildes no sacesībām šeit:  šeit

Paldies sacensību sponsoriem veikalam Ceļotājs, SIA „ Gandrs” un klubam “ Traverss” 

Paldies visiem tiesnešiem, dalībniekiem un viņu treneriem par dalību un atbalstu Zelmas Bej-Mamikonjanas kausa izcīņas 2016 sacensībās.

Izveidots 09 Jūnijs 2016
Skatīts: 8429
2024 Latvijas Alpīnistu savienība  
>>