RPPĢ sporta tūrisma kauss

Latvijas kausa 2. posma sacensības Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas sporta tūrisma kauss 2017.

Sacensības norisinājās 2017.gada 17. un 18. februārī Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas sporta zālē, piecās vecuma grupās (P,A,B,C,D. 17. februārī notika individuālās tūrisma tehnikas (ITT) sacensības meiteņu un zēnu konkurencē 3 distancēs – mezgli un šķēršļu josla, šķēršļu josla un ātrumu kāpšanā, kopā 172 dalībnieki. 18.februārī notika komandu tūrisma tehnikas (KTT) sacensības 3 distancēs - šķēršļu josla, glābšanas darbi un sasaites), kopā 35 komandas, 140 dalībnieki.

Sacensībās piedalījās komandas no BJC Daugmale, BJC Rīgas skolēnu pils, BJC Laimīte, Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas/ IIP Virvis, no Jelgavas BJC Junda/Remoss, Krāslavas BJC, Misas vidusskola, BJSTK Piekūns, no Jēkabpils Mustangs, Līvānu 1. vidusskola, Sejas pamatskola, Ādažu vidusskola, Kazdangas Jaunsargu vienība, Nīkrāces pamatskola un Salas vidusskola, kā arī viesi no Lietuvas ar piecām komandām no dažādiem reģioniem.

Sacensības norisinās jau 11 gadus pēc kārtas un šī gada novitāte bija pieaugušo grupa (P), kas lieliski iekļāvās sacensību norisē un, kā plānots, nodrošināja jauniešiem iespēju turpināt piedalīties šāda veida sacensībās arī tiem, kuri sasnieguši 20 gadu vecumu un vairāk. Tādejādi dodot iespēju gadiem uzkrātās zināšanas, prasmes, iemaņas un kompetenci nepamest novārtā, bet turpināt attīstīt un pilnveidot.

Sacensības norisinājās kvalitatīvi, labvēlīgā gaisotnē un bez jebkādām organizatoriskām un tehniskām problēmām. Dalībnieki bija apmierināti un ieinteresēti piedalīties šajās sporta tūrisma sacensībās, kā arī izteica vēlējumu nākamo gadu piedalīties līdzīgās sacensībās.

ITT sacensībās pirmo trīs vietu ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem un piemiņas balvām. KTT sacensības pirmo trīs vietu ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem, piemiņas balvām un kausiem. Sīkāku informāciju par dalībnieku un komandu vietu sadalījumu skatīt rezultātu tabulās.

Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas sporta tūrisma ceļojošo kausu izcīnīja BJC Junda/Remoss no Jelgavas, kuri pārstāvēja sacensības ar visvairāk komandām un komandu labākiem rezultātiem.

Sacensības organizēja Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzija un Latvijas Alpīnisma savienība.

Paldies 28 tiesnešiem un organizatoriem, kuri nodrošināja kvalitatīvas un profesionāli organizētas sacensības!

Sacensību rezultāti RPPG kauss 2017

Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas
sporta tūrisma treneris, sacensību galvenais tiesnesis
Imants Puhovs
29453015 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Izveidots 22 Februāris 2017
Skatīts: 5707
2024 Latvijas Alpīnistu savienība  
>>