29. Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā

Aizvadīts Latvijas kausa 3.posms sporta tūrismā  “29. Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā”

2017.gada 22aprīlī Biķernieku mežā norisinājās 29. Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā. Šogad piedalījās 37 komandas pārstāvot Jelgavu, Misu, Ādažus, Sēju, Mālpili, Līvānus, Kazdangu, Nīkrāci, kā arī vairākus klubus no Rīgas.

Sacensības notika tūrisma kontroles kombinētajā pārgājienā (3-8km), kurā tikā iekļauti tūrisma tehnikas, orientēšanās un novadpētniecības uzdevumi.

Jāpiemin, ka sacensību dienas laika apstākļi bija labs pārbaudījums gan dalībniekiem gan tiesnešiem.  Šajā dienā tika piedzīvoti visi laika apstākļi – lietus, sniegs, vējš un tikai nedaudz saules. Tomēr visi dalībnieki finišēja un 44 brīvprātīgie tiesneši godam padarīja tiesnešu darbiņu.

Par sacensību 1.vietu ieguvējiem kļuva:

  •  visjaunākajā grupā – Ādažu vidusskolas komanda;
  •  jaunākajā grupā – BJC Junda / "Remoss” komanda;
  •  vidējā grupā – Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas / Virvis komanda;
  •  vecākā grupā – Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas / Virvis komanda;
  •  pieaugušo grupā – Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas / Virvis komanda.

Lai sacensības veiksmīgi un kvalitatībi noritētu, sacensībās kā dalībnieki nepiedalījās BJC “Rīgas Skolēnu pils” komandas, visi audzēkņi darbojās kā sacensību tiesneši.

Sacensības organizēja Bērnu un jauniešu centrs “Rīgas Skolēnu pils” sadarbībā ar Latvijas Alpīnisma savienību, Latvijas Jaunatnes sporta tūrisma federāciju un biedrību “Stratus Z”.

Sacensību finansiāli atbalstīja Latvijas Alpīnisma federācija.

Paldies visiem sacensību tiesnešiem un dalībniekiem! Tiekamies Rīgas 30. atklātajās sacensībās sporta tūrismā, 2018.gadā!

 

Inga Liepiņa

Sacensību galvenais tiesnesis

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

26525949

Izveidots 08 Maijs 2017
Skatīts: 5102
2024 Latvijas Alpīnistu savienība  
>>