Latvijas kauss ātrumkāpšanā 1.posms

Latvijas kauss ātrumkāpšanā 1.posms

2017.gada 29.aprīlis RPPĢ sporta zālē, Saharova ielā 35, Rīgā

Ātruma kāpšanas sacensības norisinājās 2017.gada 29.aprīlī Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas sporta zālē pie kāpšanas sienas, četrās vecuma grupās (A,BC,D,E) meiteņu un zēnu konkurencē. 


Sacensībās piedalījās 83 dalībnieki no 9 klubiem, kas salīdzinoši ar iepriekšējā gada sacensībām ir augošs skaitlis un liecina par augošu interesi, kas atzīmējams kā pozitīvs faktors. Tā pat sacensībās piedalījās interesenti no 2 klubiem, kuri nebija piedalījušies ģimnāzijas organizētajās ātruma kāpšanas sacensībās – Ventspils “Atsaite” un Saldus ” Novadnieki”. Veiksmīgi realizējās arī sacensību organizēšanas uzlabojums - ievērojot vecuma grupas dalībnieku ierašanās uz sacensībām atbilstoši prognozētam starta laikam, kas nodrošināja sportistam mazāku nelietderīgu gaidīšanas laiku uz savu staru. Ievērojami labāk veicās arī ar dalībnieku iepriekšējo pieteikšanos, kas ļāva prognozēt un sekretariātam sagatavoties sacensību norisei, tomēr jāatzīst, ka šajā jautājuma vēl daudz darāmā. Bija dalībnieki, kas pieteicās pēdējā brīdī. Sacensībās pirmo trīs vietu ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem un šokolādēm.

1.posms 1.posms
1.posma uzvarētāji 1.posma uzvarētāji

Sīkāku informāciju par dalībniekiem un vietu sadalījumu skatīt protokolos.

Sacensību protokoli un rezultāti 

Sacensības organizēja Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzija un Latvijas Alpīnisma savienība.

Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas
sporta tūrisma treneris, sacensību galvenais tiesnesis
Imants Puhovs
29453015 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Izveidots 01 Maijs 2017
Skatīts: 6932
2024 Latvijas Alpīnistu savienība  
>>