SEMINĀRS: Kāpšanas sporta treniņu metodika darbā ar jauniešiem

Latvijas Alpīnistu savienība 28. un 29. Oktobrī organizēja semināru

” Kāpšanas sporta treniņu metodika darbā ar jauniešiem”

Vieta: BC Falkors, Ropažu ielā 140, sākums plkst. 10:00

Semināra tematika:

1.  Jauniešu treniņu programmas kāpšanas sportā. Pareiza treniņu programmas izstrādāšanai ir liela nozīme sportista sagatavošana. Lai gan vispārējie principi ir kopēji daudziem sporta veidiem šī tēma apskatīs atšķirības, kuras raksturīgas kāpšanas sportam. Šis jautājums jo īpaši aktuāls līdz ar daudzcīņas ieviešanu 2017.gadā

2. Jauniešu fiziskās sagatavotības vingrinājumi kāpšanas sportā.

Šī tēma apskatīs kāpšanas sportam specifiskos  fizikās sagatavotības vingrinājumus dažādām vecuma grupā, to, pareizu izpildi, rezultātu novērtējumu un traumu profilaksi. Ņemot vērā plašo Lielbritānijas pieredzi uzmanība pievērsta literatūrā mazāk aprakstītiem vingrinājumiem.

3. Kāpšanas tehnikas apguve un pilnveide. Šī tēma apskatīs kāpšanas sporta tehnikas apguves un pilnveides vingrinājumus dažādām vecuma grupām, to, pareizu izpildi, rezultātu novērtējumu. Ņemot vērā plašo Lielbritānijas pieredzi uzmanība pievērsta literatūrā mazāk aprakstītiem vingrinājumiem.

4. Lielbritānijas pieredzes jauniešu kāpšanas sporta izlases izveidē un tās darbībā – 2017.gads ir pirmais, kad LAS veido un atbalsta Latvijas izlasi kāpšanas sportā. Jau pirmais gads iezīmē virkni jautājumu, kuros šo procesu vajadzētu pilnveidot. Lielbritānijā, kura gan pēc teritorijas, gan iesaistīto klubu un sportistu skaita var būt labs piemērs Latvijai organizatorisko jautājumu risināšanā.

Lektors Ian Andrew Dunn – Lielbritānijas jauniešu izlases treneris 

Seminārs notika angļu valodā bez tulkojuma.

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 15. oktobrim Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .(vietu skaits ir ierobežots) Ja potenciālo dalībnieku skaits būs lielāks nekā vietu skaits, tad dalību seminārā apstiprinās, lai iespēja piedalīties būt visu klubu pārstāvjiem.

Seminārs notiek bez maksas!

Dalībnieki saņems apliecību par sporta speciālista profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi  16 stundu apmērā, derīgu sporta speciālista resertifikācijai.

Papildus informācija: Normunds Reinbergs, tālr. 29403833, e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

Izveidots 21 Septembris 2017
Skatīts: 4211
2024 Latvijas Alpīnistu savienība  
>>